Споживчий сектор. Роздрібна і оптова торгівля

Споживчий сектор - важливий елемент національної економіки, включаючи в себе як споживання промислових і непромислових товарів, так і різних видів послуг. 
Останнім часом відбувається згортання екстенсивного розвитку споживчого сектору економіки України. Проте необхідність його розвитку в економіці зростає за рахунок підвищення важливості інноваційних чинників. 
Зважаючи на те, що споживчий сектор можна вважати індикатором соціально-економічної ефективності інноваційної діяльності підприємств, необхідно збільшувати даний показник. 
Саме тому FP працює з малими, середніми і великими гравцями даного сектора, надаючи повний спектр послуг, в тому числі:
● зв'язок клієнтів з перевіреними партнерами на локальних і міжнародних ринках;● надання повного юридичного, фінансового і стратегічного супроводу;● повноцінне виведення продукції на обраний цільовий ринок;● оцінка ефективності та розробка маркетингових стратегій;● аналіз внутрішньої кон'юнктури ринку;● пошук перевірених постачальників;● організація бізнесу рітейлерів;● організація збуту.
Гравці споживчого сектора вже обрали FP та вийшли на якісно та кількісно новий рівень. 

Illustration

Кейси / Клієнти

У 2016 році в рамках стратегії виходу провідного азербайджанського виробника вин ТОВ «ASPI AGRO» (Savalan ASPI Winery) на зарубіжні ринки, компанія FP стала офіційним партнером бренду в Україні та уклала угоду з українським дистриб'ютором «САВСЕРВІС-МОВА» з реалізації вин під ТМ «Savalan» у виномаркетах холдингу Wine Time.

У 2016 році була розроблена стратегія виходу на ринок США продукції провідного з потужності виробника концентрованих соків в Європі T.B.Fruit.
В результаті роботи FP був укладений контракт з американським дистриб’ютором Berry Fields, і продукція T.B.Fruit з’явилася на полицях продуктових магазинів Лос-Анджелеса під ТМ «Galicia».

  • Illustration

    Статья

    Травень 25, 2020
    Споживчий сектор

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Потрібна консультація?

Зв'яжися з нами і вже через 15 хвилин ти отримаєш відповіді на свої запитання!
Перша консультація -
БЕЗКОШТОВНО