Освітня галузь. Корпоративні університети

Якісна освіта - запорука конкурентних позицій на ринку.

Освітня галузь трансформується у складну систему, зазнаючи невпинних та рішучих змін. Передусім дані процеси пов'язані з переходом економіки на якісно та кількісно новий рівень, введення інноваційних технологій. Змінюються характер та масштаби освітніх послуг, що надаються.

Освіта в цілому виступає не тільки повноцінною, але й провідною галуззю. Чому корпоративні університети? Тому, що це ефективна система навчання всередині підприємства з метою підвищення кваліфікації працівників на основі єдиної концепції та методології.

Не достатньо іти в ногу с часом. Для досягнення найбільш бажаних результатів у бізнесі потрібно бути на крок вперед, а тому бути підкованим та підготовленим до новітніх тенденцій. Це не можливо без безперервного процесу навчання.

FP надає експертну допомогу компаніям в розвитку працівників, включаючи широкий спектр освітніх послуг, у тому числі з питань:
● юридичного супроводу;
● фінансового супроводу;
● стратегічного супроводу;
● маркетингового супроводу;
● розширення меж та загального розвитку бізнесу.

Illustration

Кейси / Клієнти

Гравці малого та середнього бізнесу уже стали партнерами FP у галузі корпоративних університетів, скориставшись можливістю на власному досвіді запевнитися в професіоналізмі експертів компанії. 

  • Illustration

    Статья

    Травень 25, 2020
    Освітня галузь

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Потрібна консультація?

Зв'яжися з нами і вже через 15 хвилин ти отримаєш відповіді на свої запитання!
Перша консультація -
БЕЗКОШТОВНО