Освітня галузь. Корпоративні університети

Якісна освіта - запорука конкурентних позицій на ринку.

Освітня галузь трансформується у складну систему, зазнаючи невпинних та рішучих змін. Передусім дані процеси пов'язані з переходом економіки на якісно та кількісно новий рівень, введення інноваційних технологій. Змінюються характер та масштаби освітніх послуг, що надаються.

Освіта в цілому виступає не тільки повноцінною, але й провідною галуззю. Чому корпоративні університети? Тому, що це ефективна система навчання всередині підприємства з метою підвищення кваліфікації працівників на основі єдиної концепції та методології.

Не достатньо іти в ногу с часом. Для досягнення найбільш бажаних результатів у бізнесі потрібно бути на крок вперед, а тому бути підкованим та підготовленим до новітніх тенденцій. Це не можливо без безперервного процесу навчання.

FP надає експертну допомогу компаніям в розвитку працівників, включаючи широкий спектр освітніх послуг, у тому числі з питань:
● юридичного супроводу;
● фінансового супроводу;
● стратегічного супроводу;
● маркетингового супроводу;
● розширення меж та загального розвитку бізнесу.

Illustration

Кейси / Клієнти

Гравці малого та середнього бізнесу уже стали партнерами FP у галузі корпоративних університетів, скориставшись можливістю на власному досвіді запевнитися в професіоналізмі експертів компанії. 

  • Illustration

    ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО КОРПОРАТИВНІ УНІВЕРСИТЕТИ

    Вересень 30, 2020
    Освітня галузь

    Компанії, які прагнуть не тільки йти в ногу із часом, але й бути на крок попереду, намагаються якомога краще пристосуватися до викликів та вимог сьогодення. Надзвичайно важливим при цьому є момент постійних кількісних, а головне – якісних, зрушень, що найкращим чином відображаються на кваліфікації та навичках команди. Покращення, удосконалення знань та безперервне навчання працівників – запорука успішного функціонування компанії. Існує величезна кількість можливостей, за допомогою яких можна підвищувати професійний рівень спеціалістів, проте про один із найбільш ефективних та прогресивних варто згадати саме зараз – корпоративний університет.

Потрібна консультація?

Зв'яжися з нами і вже через 15 хвилин ти отримаєш відповіді на свої запитання!
Перша консультація -
БЕЗКОШТОВНО