IT-сфера. Цифрова трансформація. Авторське право

Зважаючи на світові темпи глобалізації та діджиталізації, сьогодні розвиток ІТ-сфери є одним із найбільш пріоритетних напрямів для комплексного розвитку держави та сприятливих умов введення бізнесу. 
Впродовж останніх років Україні вдалося стати впливовим гравцем на світовому ринку ІТ-послуг, показуючи зростання на рівні 20-25% щороку. Така тенденція, на думку експертів, буде продовжуватися і надалі. В ІТ-сфері задіяні понад 200 тис. українців, що допомагає задовільняти світовий попит на послуги з розробки й обслуговування програмного забезпечення та похідні від них. 
У свою чергу, цифрова трансформація у сучасних умовах - це така модель змін роботи компанії, яка шляхом перегляду бізнес-стратегії та імплементації цифрових технологій прискорює продаж і зростання бізнесу. 
У той же час, темпи поширення та вплив соціальних мереж спонукають творців контенту всерйоз замислюватися над захистом власних авторських прав для уникнення випадків їх порушення. 
Враховуючи динаміку розвитку та інвестиційний потенціал IT-сфери, а також перспективи розвитку цифрової трансформації бізнесу та потенціал соціальних мереж, команда Formative Partners гарантує надання висококваліфікованих послуг, зокрема щодо:- Personal Data Protection/Privacy - IT Agreements- IP law- Telecommunications law- Медіації.

Illustration

Кейси / Клієнти

Компанії та фізичні особи, діяльність яких пов'язана з ІТ-сферою та створенням контенту, уже довірили FP супровід своїх угод та ведення справ, чим змогли підвищити ефективність діяльності, створивши більш потужну стратегію роботи.

 • Illustration

  СИСТЕМНІ РИЗИКИ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ. ЧАСТИНА 2

  Жовтень 30, 2020
  Інвестування

  Для протидії наслідкам пандемії використовується ряд інструментів грошово-кредитної та бюджетно-податкової політик. Проте значний відтік капіталу з деяких країн негативно позначився на їх здатності використовувати такі інструменти для підтримки зростання економіки. Серед найбільш поширеніших заходів можливо виділити збільшення масштабів використання програм кількісного пом’якшення, а також подальше зниження облікових ставок. Центральні банки деяких країн застосували програми з викупу активів для стабілізації довготермінових цінних паперів. Проте ефекти програм з викупу активів можуть виявитися негативними і призвести до надмірної інфляції та зростання рівня системних ризиків.

 • Illustration

  СИСТЕМНІ РИЗИКИ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ. ЧАСТИНА 1

  Жовтень 26, 2020
  Інвестування

  У сучасному науковому дискурсі вчені не змогли досягти загальноприйнятого визначення поняття системного ризику. Європейський центральний банк визначає системний ризик як «ризик, за якого фінансова нестабільність стає настільки масштабною, що перешкоджає функціонуванню фінансової системи, економічному зростанню та добробуту». G10 у межах Банку міжнародних розрахунків дає наступне визначення системного ризику: «системний фінансовий ризик - це ризик того, що подія / шок спричинить втрату економічної цінності або довіри до значної частини фінансової системи і цілком ймовірно матиме значні негативні наслідки для реального сектору економіки». 

Потрібна консультація?

Зв'яжися з нами і вже через 15 хвилин ти отримаєш відповіді на свої запитання!
Перша консультація -
БЕЗКОШТОВНО