Інвестування. Прямі інвестиції
Залучення прямих інвестицій - запорука поступового та успішного розвитку бізнесу та економіки в цілому.
Україна - держава з великою кількістю факторів, які роблять її привабливою для прямих інвестицій: вигідне географічне положення та сприятливі кліматичні умови, розвинена інфраструктура, високий науковий потенціал, кваліфікована і порівняно доступна робоча сила.
Українська економіка - джерело інвестиційно привабливих галузей. Проте, безперечно, найбільш привабливими можна назвати аграрний сектор та інформаційні технології. Це підтверджує думку про те, що найбільше багатство в Україні - талановиті висококласні фахівці, а також родючі землі.
Команда Formative Partners надає широкий спектр послуг із супроводу прямих інвестицій в Україні, серед яких зокрема:
● побудова організаційної структури;
● отримання дозвільної документації;
● взаємодія з органами влади;
● юридичний супровід.
Кейси / Клієнти
Компанії, діяльність яких зосереджена на прямих інвестиціях, уже довірили FP супровід своїх угод та змогли підвищити ефективність діяльності, створивши більш потужну стратегію роботи.
СИСТЕМНІ РИЗИКИ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ. ЧАСТИНА 2
Для протидії наслідкам пандемії використовується ряд інструментів грошово-кредитної та бюджетно-податкової політик. Проте значний відтік капіталу з деяких країн негативно позначився на їх здатності використовувати такі інструменти для підтримки зростання економіки. Серед найбільш поширеніших заходів можливо виділити збільшення масштабів використання програм кількісного пом’якшення, а також подальше зниження облікових ставок. Центральні банки деяких країн застосували програми з викупу активів для стабілізації довготермінових цінних паперів. Проте ефекти програм з викупу активів можуть виявитися негативними і призвести до надмірної інфляції та зростання рівня системних ризиків.
СИСТЕМНІ РИЗИКИ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ. ЧАСТИНА 1
У сучасному науковому дискурсі вчені не змогли досягти загальноприйнятого визначення поняття системного ризику. Європейський центральний банк визначає системний ризик як «ризик, за якого фінансова нестабільність стає настільки масштабною, що перешкоджає функціонуванню фінансової системи, економічному зростанню та добробуту». G10 у межах Банку міжнародних розрахунків дає наступне визначення системного ризику: «системний фінансовий ризик - це ризик того, що подія / шок спричинить втрату економічної цінності або довіри до значної частини фінансової системи і цілком ймовірно матиме значні негативні наслідки для реального сектору економіки».
Зв'яжися з нами і вже через 15 хвилин ти отримаєш відповіді на свої запитання!
Перша консультація - БЕЗКОШТОВНО
Джалал Гусейнов
Освіта
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносинМагістр, спеціальність: міжнародне право
Досьє
Керівник напряму роботи FP в споживчому секторі. Спеціалізація: організація процесів роздрібної та міжнародної торгівлі.
Професійна діяльністьДосвід роботи з органами державного управління в Азербайджанській Республіці.З 2008 року супровід і відповідальність за зовнішньоекономічну діяльність компаній у регіонах Східної Європи і Близького Сходу.
Компетенції
● Міжнародна логістика● Міжнародна торгівля● Державний сектор ● Металургія
Публікації
Віктор Крижанівський
Освіта
Вінницький кооперативний коледж
Правознавство
Вінницький кооперативний інститут
Фінанси та кредит
Досьє
Керівник напряму роботи FP в агропромисловому секторі і виробництві продуктів харчування.
СпеціалізаціяПроекти з розробки стратегії, вдосконалення операційної діяльності, підвищення ефективності підприємств.
Професійна діяльністьТривалий досвід роботи в фінансовому секторі (Сбербанк, Спецагролізінг). Організація міжнародних поставок агропродукції, включаючи міжурядові контракти.
Компетенції
● Виробництво продуктів харчування
● Банківський сектор
● Аграрний сектор
● Страхування
Публікації
Вікторія Карп
Освіта
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносинМіжнародні економічні відносини
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин, кафедра Міжнародного бізнесуАспірантураДоцент, кандидат економічних наук, доктор філософії
Досьє
Керівник роботи FP в напрямі маркетинг-менеджменту.
СпеціалізаціяМаркетингові дослідження, стратегії маркетингу, керування маркетингом.
Професійна діяльністьКонсультант з питань бізнес-планування, управління брендом, розробки стратегій, побудови корпоративних університетів, інноваційного маркетингу, проектного маркетингу, прийняття управлінських рішень, стратегій в менеджменті, мистецтва управління.Доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Курси● Технологічні інновації в маркетингу● Міжнародний менеджмент● Міжнародний маркетинг ● Міжнародний бізнес ● Проект-менеджмент● Онлайн-маркетинг ● Маркетинг послуг
Компетенції
● Маркетингові дослідження
● Інноваційний маркетинг
● Бізнес-планування
● Брендинг
Публікації
Понад 65 публікацій, в тому числі 3 монографії, 40 статей та тез та 25 навчально-методичних матеріалів, у сфері менеджменту та маркетингу.
Віктор Крижанівський
Освіта
Вінницький кооперативний інститут
Маркетинг
Вінницький національний технічний університет
Менеджмент організацій
Вінницький торговельно-економічний університет
Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
Досьє
Експерт в галузі управління проектами та визначення рольової моделі компанії.
Професійна діяльністьЗ 2016 р. менеджер проектів у сфері будівництва в компанії ПАТ Плазматек, керував будівництвом і реконструкцією різних об'єктів інфраструктури компанії.У 2019 перейшов у сферу енергетики, був керівником будівництва промислових сонячних станцій, успішно реалізовано 9 об'єктів загальною потужністю більш ніж 120 мВт / год і вартістю понад 2 млрд гривень.
Компетенції
● Проектний менеджмент
● Будівництво
● Управління
● Енергетика
● Продажі
Публікації