Інвестування. Приватизація. Концесія. Прямі інвестиції

Залучення інвестицій - запорука поступового та успішного розвитку бізнесу та економіки України.

Зацікавленість України у забезпеченні повноцінного функціонування механізму державно-приватного партнерства та створення умов для зростання обсягу залучених інвестицій проявляється, зокрема, в активній зміні законодавчої бази.

Супровід процесу приватизації та концесії для передачі власності приватним інвесторам на постійній чи довготривалій основі, що сприятиме її ефективному використанню та експлуатації - один із пріоритетних напрямів діяльності команди Formative Partners.

Україна - держава з великою кількістю факторів, які роблять її привабливою для прямих інвестицій: вигідне географічне положення та сприятливі кліматичні умови, розвинена інфраструктура, високий науковий потенціал, кваліфікована і порівняно доступна робоча сила.

Команда Formative Partners надає широкий спектр послуг із супроводу інвестування в Україні, серед яких зокрема:
● передТЕО і ТЕО проєктів;
● побудова організаційної структури;
● отримання дозвільної документації;
● взаємодія з органами влади;
● юридичний супровід.

Illustration

Кейси / Клієнти

Компанії, діяльність яких зосереджена на прямих інвестиціях, уже довірили FP супровід своїх угод та змогли підвищити ефективність діяльності, створивши більш потужну стратегію роботи.

  • Illustration

    СИСТЕМНІ РИЗИКИ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ. ЧАСТИНА 2

    Жовтень 30, 2020
    Інвестування

    Для протидії наслідкам пандемії використовується ряд інструментів грошово-кредитної та бюджетно-податкової політик. Проте значний відтік капіталу з деяких країн негативно позначився на їх здатності використовувати такі інструменти для підтримки зростання економіки. Серед найбільш поширеніших заходів можливо виділити збільшення масштабів використання програм кількісного пом’якшення, а також подальше зниження облікових ставок. Центральні банки деяких країн застосували програми з викупу активів для стабілізації довготермінових цінних паперів. Проте ефекти програм з викупу активів можуть виявитися негативними і призвести до надмірної інфляції та зростання рівня системних ризиків.

  • Illustration

    СИСТЕМНІ РИЗИКИ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ. ЧАСТИНА 1

    Жовтень 26, 2020
    Інвестування

    У сучасному науковому дискурсі вчені не змогли досягти загальноприйнятого визначення поняття системного ризику. Європейський центральний банк визначає системний ризик як «ризик, за якого фінансова нестабільність стає настільки масштабною, що перешкоджає функціонуванню фінансової системи, економічному зростанню та добробуту». G10 у межах Банку міжнародних розрахунків дає наступне визначення системного ризику: «системний фінансовий ризик - це ризик того, що подія / шок спричинить втрату економічної цінності або довіри до значної частини фінансової системи і цілком ймовірно матиме значні негативні наслідки для реального сектору економіки». 

Потрібна консультація?

Зв'яжися з нами і вже через 15 хвилин ти отримаєш відповіді на свої запитання!
Перша консультація -
БЕЗКОШТОВНО