Аграрний сектор

За даними ООН, впродовж наступних 30 років населення Землі зросте з 7,3 до 9,7 млрд. осіб. При цьому споживання їжі на планеті збільшиться на 60-100%.
Сучасний аграрний сектор вимагає трансформації і впровадження найбільш інноваційних стратегій у виробництво і розподілі продукції. 
Зважаючи на те, що аграрний сектор України залучає лише третину виробничого потенціалу, компанія FP знає, що і як в стратегії розвитку компаній необхідно змінити, щоб використовувати потенціал на всі 100%.
Саме тому FP працює з малими, середніми і великими гравцями даного сектора, надаючи повний спектр послуг, в тому числі:
● впровадження інноваційних рішень і технологій у виробництво;● оцінка ефективності та розробка маркетингових стратегій;● стратегічна діагностика (due diligence) - пошук сумлінних контрагентів;● налагодження бізнес-процесів - вихід на міжнародні ринки;● організація збуту.
 Фермерські господарства, підприємства переробної промисловості, виробники молочних та інших продуктів уже довірили FP супровід свого бізнесу та змогли вийти на міжнародний ринок, створивши більш ефективну стратегію роботи і підвищивши якість виробництва.

Illustration

Кейси / Клієнти

У 2016 році була розроблена стратегія виходу на ринок США продукції провідного з потужності виробника концентрованих соків в Європі T.B.Fruit.
В результаті роботи FP був укладений контракт з американським дистриб’ютором Berry Fields, і продукція T.B.Fruit з’явилася на полицях продуктових магазинів Лос-Анджелеса під ТМ «Galicia».

  • Illustration

    Статья

    Травень 25, 2020
    Аграрний сектор

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Потрібна консультація?

Зв'яжися з нами і вже через 15 хвилин ти отримаєш відповіді на свої запитання!
Перша консультація -
БЕЗКОШТОВНО