Аграрний сектор

За даними ООН, впродовж наступних 30 років населення Землі зросте з 7,3 до 9,7 млрд. осіб. При цьому споживання їжі на планеті збільшиться на 60-100%.
Сучасний аграрний сектор вимагає трансформації і впровадження найбільш інноваційних стратегій у виробництво і розподілі продукції. 
Зважаючи на те, що аграрний сектор України залучає лише третину виробничого потенціалу, компанія FP знає, що і як в стратегії розвитку компаній необхідно змінити, щоб використовувати потенціал на всі 100%.
Саме тому FP працює з малими, середніми і великими гравцями даного сектора, надаючи повний спектр послуг, в тому числі:
● впровадження інноваційних рішень і технологій у виробництво;● оцінка ефективності та розробка маркетингових стратегій;● стратегічна діагностика (due diligence) - пошук сумлінних контрагентів;● налагодження бізнес-процесів - вихід на міжнародні ринки;● організація збуту.
 Фермерські господарства, підприємства переробної промисловості, виробники молочних та інших продуктів уже довірили FP супровід свого бізнесу та змогли вийти на міжнародний ринок, створивши більш ефективну стратегію роботи і підвищивши якість виробництва.

Illustration

Кейси / Клієнти

У 2016 році була розроблена стратегія виходу на ринок США продукції провідного з потужності виробника концентрованих соків в Європі T.B.Fruit.
В результаті роботи FP був укладений контракт з американським дистриб’ютором Berry Fields, і продукція T.B.Fruit з’явилася на полицях продуктових магазинів Лос-Анджелеса під ТМ «Galicia».

 • Illustration

  ОСОБЛИВОСТІ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ, ЯКА Є В ДЕРЖАВНІЙ АБО КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ

  Листопад 11, 2020
  Аграрний сектор

  Фахівці не сперечатимуться, що одним з найбільш поширених питань у структурі майнових прав на землю, безперечно, є питання оренди землі, якщо вона не є приватною, а є державною чи комунальною власністю. На сьогодні існує не один варіант, яким чином можна орендувати даний вид земельних ділянок. Сьогодні розглянемо існуючі можливості. 

 • Illustration

  ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ: ЧІТКО ТА СТИСЛО ПРО ЗАКОН

  Вересень 28, 2020
  Аграрний сектор

  Працюючи в аграрному секторі вкрай важливим є розуміння в першу чергу правового аспекту та законодавчого підґрунтя. З цього приводу доцільно розглянути у найбільш загальному та зрозумілому вигляді питання Закону України "Про оренду землі".
  Згідно з Законом договір оренди землі являє собою договір, який визначає зобов'язання орендодавця передати орендареві за відповідну грошову винагороду (плату) певну земельну ділянку на конкретний визначений у договорі термін у володіння та/або користування. Орендар зі свого боку несе відповідальність та зобов'язання використовувати дану земельну ділянку згідно з умовами укладеного договору та відповідно до чинного законодавства України. 

Потрібна консультація?

Зв'яжися з нами і вже через 15 хвилин ти отримаєш відповіді на свої запитання!
Перша консультація -
БЕЗКОШТОВНО