14 Березня 2020

Закрита дегустація вишуканих вин від провідної виноробні Азербайджану.

4 березня 2020 року за підтримки компанії Formative Partners та Асоціації Сомельє України відбулася закрита дегустація вишуканих вин від провідної виноробні Азербайджану Savalan Wines за участі виконавчого директора виноробні Тимура Мамедова.
Учасники мали унікальну можливість продегустувати вина: ● Viognier● Moscato● Elisa● Reisling ● Merlot dry● Syrah● Merlot sweet● Marselan-Syrah
Використання кращих сортів винограду, рекомендації відомих італійських енологів, впровадження сучасних прийомів і технологій та сміливі експерименти зі сортовим складом стали запорукою високого рівня Savalan Winery.
Щиро вітаємо п'ятьох експертів-щасливчиків, які під час дегустації виграли поїздку на виноробню, програма якої передбачає: ● візит на завод фірми Della-Toffola;● ознайомлення з усіма етапами виробництва вин Savalan Winery: від посадки саджанців до розливу по пляшках; ● поїздку на виноградники та інші цікаві заходи. 

Раді супроводжувати кращих з кращих у своїй сфері та готуємося до нових спільних проектів разом із Savalan Winery!
Більше фото за посиланнями:https://www.facebook.com/pg/formativepartners/photos/?tab=album&album_id=122764445975105https://www.facebook.com/pg/formativepartners/photos/?tab=album&album_id=122781142640102