lab-icon

Галузь

Металургійна і гірничодобувна галузь

Специфіка компаній металургійної та гірничодобувної галузей – це колосальні масштаби виробництва і складний технологічний цикл. Тому стратегії розвитку цих компаній повинні бути детально продумані, а дії на ринку відповідати міжнародним нормам і стандартам.
Останні кілька років ринок був нестабільним, але в 2017 році ситуація змінилася – почалося зростання цін на сировину, у компаній з’явилася впевненість. У той же час, зросла конкуренція і вийти в лідери стало ще складніше. Ми бачимо три основні кроки до успіху компанії: створення ефективної та індивідуальної бізнес-моделі, пошук нових ринків збуту і підвищення прибутковості.
У FP є успішний досвід виведення на іноземні ринки ключових українських компаній в металургійній і гірничодобувній галузях. Ми розуміємо запити сфери і реалізуємо стратегії, які дозволяють компаніям бути лідерами не тільки на українському, а й міжнародному ринках.

Кейси / Клієнти

Протягом багатьох років FP через свою трейдингову компанію Fenton Group був одним з основних реалізаторів металургійної продукції міжнародних компаній Metinvest і Interpipe на ринках Туреччини, Близького Сходу і Північної Африки.