lab-icon

Галузь

Взаємодія з органами державної влади

Мета Government Relations – налагодити взаємозв’язок між бізнесом і державою, зробити їх відносини прозорими і визначити вигідні умови в рамках законодавства для розвитку бізнесу.
FP допомагає бізнесу грамотно сформулювати його потреби й вибудувати прозорі і ефективні взаємини з представниками держави на національному та регіональних рівнях. Одним з основних видів діяльності в даному напрямку є вибудовування взаємодії наших клієнтів з державними органами в форматі РРР (public-private partnership) – співпраця держави і бізнесу для вирішення суспільно значущих завдань на взаємовигідних умовах.

Кейси / Клієнти

ТМ «AVIA»

У 2012 році в інтересах українського ТОВ “НПО АВІА” (TM «Avia») FP провів угоду з продажу азербайджанському державному концерну «Azərbaycan Hava Yolları» льотних тренажерів вертольотів МІ-171. Таким чином Formative Partners допоміг Азербайджанській Республіці якісно готувати пілотів державної нафтової компанії «SOCAR».

УкрАвто

Formative Partners є надійним партнером компаній, які, завоювавши свій основний ринок, планують географічне розширення свого бізнесу.
Так в 2014 року FP супроводжував вихід на азербайджанський ринок найбільшого українського гравця на автомобільному ринку – УкрАвто. Завдяки злагодженій роботі київського і бакинського представництв FP, продуманої стратегії виходу на новий ринок, організаційно-юридичного консалтингу і GR, компанія УкрАвто стала основним дистриб’ютором автомобілів марки Mercedes-Benz в Азербайджані.